نــمــونــه لــایــحــه هــا

لایحـه

لایحه در دادگاه یک سند مکتوب است که توسط یک طرف دعوا نوشته می‌شود و در آن دلایل و مستندات مورد ادعای آن طرف بیان می‌شود. لایحه دفاعیه در جلسه رسیدگی ارائه میگردد و هدف آن این است که طرف دعوا دلایل و مستندات خود را به دادگاه ارائه دهد.

لایحه نوشتن یک کار حقوقی تخصصی است و بهتر است که توسط یک وکیل یا کارشناس حقوقی انجام شود. یک وکیل می‌تواند باتجربه و دانش خود، لایحه‌ای را برای شما بنویسد که شانس موفقیت پرونده شما در دادگاه را افزایش دهد.

لایحه

نمونـه لایـحه هـای موفـق گروه وکلای سخا

گروه وکلای سخا با به کارگیری از وکلای متخصص ، توانسته است در کلیه پرونده های حقوقی، کیفری، ملکی،  و خانواده ،  لوایح تخصصی ارائه دهد .چنانچه موکلین نیاز به ارائه لایحه تخصصی برای ارائه به دادگاهای مختلف را داشته باشند میتوانند جهت مشاوره با گروه وکلای سخا در ارتباط باشند.

ارائه لایحه تخصصی به دادگاه

برای اینکه بتوانید دفاعیات خویش را به طور کامل و خلاصه به دادگاه ارائه دهید باید دانش حقوقی داشته باشید ، اگاهی از حقوق  خویش و مواد و تبصره های قانونی و نیز ادبیات مناسب برای نتیجه بخشی لایحه بسیار مهم میباشد ،امروزه با توجه به انبوهی پرونده های در دادگاها توضیحات شفاهی بخشی از هنر دفاع در دادگاه محسوب میگردد و بخش عمده اصلی هنر ارائه لایحه تخصصی میباشد توصیه میگردد از شروع دعوا طرح دادخواست یا شکوایه  سعی گردد با مشاوره وکیل تخصصی طرح دعوا اغاز گردد تا از بروز مشکلات آتی پرونده ها جلوگیری گردد.

 

نمونه لایحه ضرب و جرح

لایحه

نمونه لایحه کلاهبرداری ملکی

لایحه

نمونه لایحه پرونده مواد مخدر

لایحه

نمونه لایحه پرونده کلاهبرداری

لایحه
cta

جهت دریافت راهنمایی و مشاوره با ما در تماس باشید.

ارسال سوال

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Rate this page